Wild Wild West forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wild Wild West forum

Divlji i bez milosti
 
Početna stranicaGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Zahtjev za primanje u savez

Go down 
Autor/icaPoruka
Socius
Gost




Zahtjev za primanje u savez Empty
PostajNaslov: Zahtjev za primanje u savez   Zahtjev za primanje u savez Icon_minitime30/9/2008, 14:17

Poštovani,

Nakon što mi se ST savez evo već po treći put raspada, a osniva ga netko ponovo kog uopće neznam, nemogu više ostati u tom savezu. Rubin (osnivač drugog/istog) saveza je u fazi brisanja svog acc-a i ja tamo nemam šta više tražiti, obzirom da mi je on bio jednia osoba kojoj sam baš u potpunosti mogao vjerovati. Privremeno sam se prebacio u -ST- savez koji vodi moj buraz, a ujedno su bili wing1 glavnog saveza.
Obzirom da obožavam pisati, obećavam da vas neću gnjaviti puno.

Da prijeđem na stvar.
Socius sam na travianu i koordinate su mi -65/53. Imam oko 330 pop ako se ne varam i raspolažem sa oko 120 vojnika. Spremam se na novo naselje do sutra ujutro. Prešao bih u vaš savez, jer bih se volio riješiti trzavica i nesigurnosti. U savez ne želim radi obrane, jer se za sada dobro branim (barem rese Very Happy), nego radi konačnog razvoja igre komu svi težimo. Blizu sam fantomu i još jednom koji me opljačkao taman 18 sekundi nakon što sam upalio pc. Kido sam se doslovno od smijeha... jer se to rijetko dešava!

Mislim da je potrebno reći da socius igra dual-acc, dakle moj buraz (drLove) i ja, obzirom da ja radim, ali sam često, čak i više od često, u igri, jer jako malo spavam Wink

E sad još jedna zamolba i prestajem pisati roman...
Obzirom da je -ST- bio wing glavnog saveza koji je u raspadu, duboko vas molim da nađete neko mjesto za njih. Nekakav wing ili nešto, gdje nebi morali mi kao braća napadati jedan drugoga. -ST- se dosta dobro razvija i raspolaže s dosta vojske, čak sam uvjeren (možda griješim) da ima više od main saveza koji je u raspadu

U nadi da će moje male, male, male zamolbe biti razmatrane, pa čak i pozitivno odgovorene,
Ostajem uz duboko poštovanje i pozdrav
Socius
[Vrh] Go down
Nizi




Broj postova : 153
Join date : 25.08.2008

Zahtjev za primanje u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za primanje u savez   Zahtjev za primanje u savez Icon_minitime30/9/2008, 17:00

I šta da si ja mislim , koje si pleme ? možda pigmejaca iz prašume?

wing, što je to ?

Naime, krila lomimo, znaš ono: tko visoko leti nisko pada :142:
[Vrh] Go down
socius
Gost




Zahtjev za primanje u savez Empty
PostajNaslov: re:   Zahtjev za primanje u savez Icon_minitime30/9/2008, 18:39

Mislit je zbilja teško nekim ljudima, stoga nemoj mislit nego klikni na koordinate i vidjet ćeš da sam Rimljanin. Wing definitivno nije klopa, niti se lomi da ne poleti, jer nije ni avijom. Wing je akademija glavnog saveza.
[Vrh] Go down
socius
Gost




Zahtjev za primanje u savez Empty
PostajNaslov: re:re   Zahtjev za primanje u savez Icon_minitime30/9/2008, 19:38

uglavnom,
wing1 (-st-w1) se takođe raspada pa moj buraz drLove pregovara za članstvo s NAV, jer su mu bliži, a ja eto s vama. Koliko se odprilike čeka odgovor?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zahtjev za primanje u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za primanje u savez   Zahtjev za primanje u savez Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zahtjev za primanje u savez
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Primanje u savez WWW
» Prijavnica za savez
» Prijavnica za SAVEZ
» Prijavnica za ulazak u =www= savez
» Prijava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Wild Wild West forum :: Javni dio foruma :: Ulazak u WWW savez-
Forum(o)Bir: