Wild Wild West forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wild Wild West forum

Divlji i bez milosti
 
Početna stranicaGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Primanje u savez WWW

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Cezar 1
Gost




Primanje u savez WWW Empty
PostajNaslov: Primanje u savez WWW   Primanje u savez WWW Icon_minitime23/9/2008, 09:03

Nakon što me je član vašega saveza (xzibit) napao i nakon što sam pogledao tko je i iz kojega saveza, obratio sam mu se sa pitanjem dali primate nove članove. Savjetovao mi je da njemu poslan dopis kopiram i stavim ovdje.

Poćeo igrati tarvian na S1 nešto prije nego je igra završena (nažalost). Nastavio na S3, tamo sam u istom kvadrantu pod istim nadimkom sa tri sela i u savezu Sky RS (odvojio se od saveza Rojal). Tamo imam i vojske i svega. Na S1(ovdje) nastojim se što više razvijati, vojske za sada još nemam ali i to će doći. Igram koliko mogu (svakodnevno) jer sam još zaposlen čovjek i imam i drugih obaveza. Dali sam iskusan, to neka drugi prosude. Ako te još nešto zanima pitaj.
Pozdrav!

Dodajem da mi je trenutna populacija 374, da sam na koordinatama -4/55, da u mojoj blizini ima jako puno članova vašeg saveza, a razlog zašto želim pristupiti je što sam nezadovoljan sa učmalošću u mom malom savezu. Vođa je OK. ali ostala mala ekipa slabo radi i ništa se ne dašava.
Pozdrav!
[Vrh] Go down
Alucard




Broj postova : 48
Join date : 14.08.2008

Primanje u savez WWW Empty
PostajNaslov: Re: Primanje u savez WWW   Primanje u savez WWW Icon_minitime23/9/2008, 14:40

ja sam za tebe samo jer si lijepo sve napisao i nisi samo reko ja bi u savez Smile
procito sam sve i ne zanima me previse kako stojis trenutno,pomoci cemo ti ta da se razvijes Smile
tako da primite ga Very Happy
[Vrh] Go down
maddoc

maddoc


Broj postova : 29
Join date : 18.08.2008

Primanje u savez WWW Empty
PostajNaslov: Re: Primanje u savez WWW   Primanje u savez WWW Icon_minitime24/9/2008, 09:08

Cezar 1 je napisao/la:
Igram koliko mogu (svakodnevno) jer sam još zaposlen čovjek i imam i drugih obaveza.

Ja sam da ga se primi....vojsku ce dobit kod nas kad dobije zastitu veceg saveza i moze je u miru razvijat.......a vidi se da covjek zna igrat..... afro
[Vrh] Go down
Cezar 1
Gost




Primanje u savez WWW Empty
PostajNaslov: Re: Primanje u savez WWW   Primanje u savez WWW Icon_minitime29/9/2008, 10:31

Neznam kako to kod vas ide sa eventualnim primanjem u savez. Poslao sam dopis ovdje, dobio dva odgvora - podrške, na kojima se najiskrenije zahvaljujem, i to je to. Dalje se ništa ne dešava.
U međuvremenu je moja populacija skoćila na 434 i osnovao sam drugo naselje, pa i vojska je pomalo krenila.
[Vrh] Go down
Nizi




Broj postova : 153
Join date : 25.08.2008

Primanje u savez WWW Empty
PostajNaslov: Re: Primanje u savez WWW   Primanje u savez WWW Icon_minitime30/9/2008, 16:44

populacija ti se ne bori !!!
[Vrh] Go down
ahura

ahura


Broj postova : 23
Join date : 14.08.2008
Age : 42

Primanje u savez WWW Empty
PostajNaslov: Re: Primanje u savez WWW   Primanje u savez WWW Icon_minitime6/10/2008, 15:46

ja sam definitivno za da ga se primi u nash savez.. kontaktirao sam ga prije par dana i od njega kao gala nasa omalena skupine ~WWW~ saveza na dalekom sjeveru gdje 1.Bojna i VAK savez dominiraju dobila bi dobru podrsku u njemu... i ja sam ga napadao dosta cesto dok nisam skuzio da gubim vrijeme slanjem pljacke na njega... uvijek sam odlazio praznih ruku.. uglavnom ne postam precesto i ne bavim se politikom saveza i odlucivanjem ali kao prijedlog saljem podrsku da ga se primi.. po mogucnosti sto prije... :137:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Primanje u savez WWW Empty
PostajNaslov: Re: Primanje u savez WWW   Primanje u savez WWW Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Primanje u savez WWW
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zahtjev za primanje u savez
» Prijavnica za savez
» Prijavnica za SAVEZ
» Prijavnica za ulazak u =www= savez
» Prijava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Wild Wild West forum :: Javni dio foruma :: Ulazak u WWW savez-
Forum(o)Bir: