Wild Wild West forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wild Wild West forum

Divlji i bez milosti
 
Početna stranicaGalleryLatest imagesPretražnikRegistracijaLogin

 

 my friend

Go down 
Autor/icaPoruka
icetribe

icetribe


Broj postova : 59
Join date : 08.09.2008
Lokacija : Pula

my friend Empty
PostajNaslov: my friend   my friend Icon_minitime30/9/2008, 21:17

"košo_46" (mozda je nekima koji su bili u fin-BWG poznat)

1. KRITERIJI. Bitno nam je:
- iskustvo: igrao zajedno sa mnom na proslom s1
- aktivnost: u 2 dana (od kad se prijavio na s1) se popeo na pop od 64 (cim zavrshi off push ja njega krecem pushati pa ce to penjanje biti i brze)
- blizina igrača nekog od WWW saveza: bash i ne..gdje se on nalazi zapravo nema nijednog igraca koji pripada nekom savezu...
- timski rad: uspjesno smo suradivali, kako vojskom tako i resursima na proslom serveru.
- razvijenost: trenutna pop=64, vojska: pretpostavljam 0

eto toliko o tome.

nisam mu rekao da cu ga predloziti za ulazak u savez niti ga pitao dali bi ulazio (iako pretpostavljam da bi)
nego pisem prijavu cisto informativno... makar za kasnije u igri kako b savez mogao razmotriti istu obzirom na njegov rast kroz, recimo, 2 tjedna?

igrach je zaista ok i iskreno ga mogu pohvaliti, na s3 je bio, kako kaze, dosta dobar... medu top 100 ako sam dobro shvatio, pa se prebacio na s1 jer mu je komp bio riknuo na tjedan dana pa su ga decimirali...

ne znam koji bi ga savez primio, ali bih volio da ude bilo koj od www saveza.
inache koord su mu (-89,-64) pa pretpostavljam da bi mogao u =WWW= ili u akademiju...

zanima me misljenje saveza, iako sam svjestan da je pre rano za ikakav odgovor

njoy =)
[Vrh] Go down
 
my friend
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» my friend

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Wild Wild West forum :: Javni dio foruma :: Ulazak u =WWW= savez (jugozapad)-
Forum(o)Bir: