Wild Wild West forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wild Wild West forum

Divlji i bez milosti
 
Početna stranicaGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
task
Gost




Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Empty
PostajNaslov: Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u   Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Icon_minitime30/9/2008, 19:08

Dragi WWW-ovci,
jako bih rado ušla u neki savez koji je (vrlo) aktivan u mom kraju.
Rimljanka sam i volim graditi i povećavati svoje naselje. Red, slogu i sve što krasi nas Rimljane (a vrlina je i drugim narodima i skupinama).

Stoga izvolite na uvid moju prijavnicu:

"MOJA PRIJAVNICA"
1. KRITERIJI.
- iskustvo: vrlo sam iskusna u gradnji i izgradnji (na sva 3 servera. I na ovom prvom, nekad još davno). Uglavnom samo gradim. Ne volim ići u napade na druga naselja zbog materijalne koristi (samo u nuždi).

- aktivnost: dnevno sam na travianu. nekoliko (dosta) puta. Osim kad nisam (al za to postoje objektivni razlozi - neblizina računala, ili već nešto)

- blizina igrača nekog od WWW saveza: oko mene je puno WWW i www srodnih igrača: IGJ, Debeli, first rem, sjenor...
- timski rad: totalno sam timska. čak i sebi govorim "mi" kad sam sama, kako ne bih izgubila osjećaj tima i timskog rada Smile
- razvijenost: pop, vojska... : eh, baš sam razvijena, a i radim intenzivno na razvoju. brzom.
Dakle, trenutnih 280 pop-a (radim, radim na tome); RIMLJANIN sam, vojska - hm, mogu je po potrebi i izgraditi veću (al kako trenutno ne znam što bih s njom --- no dobro, upravo sam krenula trenirati 3 nova.... 3 osamljena vojnika jašu livadom... Smile)

2. PRIJAVA. Navedite u svom postu:
- kako zadovoljavate gore navedene kriterije: gore navedene kriterije izvrsno zadovoljavam. :130:
- razlog zašto želite pristupiti: :YY želim biti u nekom velikom savezu, čiji su mi saveznici blizu, i s kojima ću spremno dočekati dolazak svjetskog čuda
- razlog zašto bi vas primili: zato što sam super-solidarna-ljubazna-*dodati-po-potrebi/želji*-vrlo-aktivna-žena...
- nick: task

Hvala na razmatranju.

Pozdravi,
:166:
[Vrh] Go down
xzibit




Broj postova : 57
Join date : 14.08.2008

Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u   Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Icon_minitime30/9/2008, 19:16

jedina mana ti je vojska..i koliko pročitah iz ovog teksta igraš na populaciju..
[Vrh] Go down
task
Gost




Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Empty
PostajNaslov: još da se koordiniram..   Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Icon_minitime30/9/2008, 19:16

Zaboravih u mojoj prekrasno ispunjenoj "Mojoj prijavnici" navesti i kordinate naselja mi...
Server 1, -38|37.
Pozdravi,
:168: :168: (morala bih malo smanjiti uzimanje tih sastojaka za kolače)
[Vrh] Go down
task
Gost




Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Empty
PostajNaslov: vojska, vojska   Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Icon_minitime30/9/2008, 19:21

huuura, ima nekog na forumu!!!

Naravno da nemam vojske - kad s njima ne znam što bih (u boj, u boj, za narod rimski svoj..). A nemam ih kamo poslati.. A onda samo jedu hranu, il čekaju besposleni u naselju dok ne dođe neki slučajni napadač-prolaznik, i sve ih pale ...
Eh..
Al nema beda - otvorena sam za svakakvu suradnju... Samo mi molim javite svoju konačnu odluku.
:116:

(ja ću do tad nazdravljati :118 kad je već cuga ovdje tak raznolika :121: )
[Vrh] Go down
task
Gost




Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Empty
PostajNaslov: I još ću ovo kazati.. (citat)   Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Icon_minitime30/9/2008, 19:45

Glede vojske i izgradnje.
Cilj izgradnje mi je:
- povećati razvoj resursa
- razviti što više sve korisne zgrade (što uključuje i vojarnu i konjušnicu, herojev dom, oružarnicu i kovačnicu (kako bih bila u mogućnosti razviti sve postojeće vrste vojnika - čim brže) te s proširenjem na drugo naselje - tamo smjestiti i veliku vojarnu i konjušnicu, pilanu, itd.
Jer najbolje je kad se ima (uvijek) dovoljno resrusa na raspolaganju (dobro skrivenih), pa se može s njima svašta (resursi su ko novac.. sve je puno lakše kad ih se ima)..
Još jedan citat: "bolje je imati nego nemati".

Dosta sam govorila.. Sad bih mogla vidjeti što mi je s naseljem.. eh..
:165:
[Vrh] Go down
Nizi




Broj postova : 153
Join date : 25.08.2008

Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u   Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Icon_minitime5/10/2008, 07:06

strašno me zanima, što mislite o ovoj prijavi ?
[Vrh] Go down
maddoc

maddoc


Broj postova : 29
Join date : 18.08.2008

Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u   Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Icon_minitime5/10/2008, 10:56

Fali ti slikica.....ja sam svakako za da je primimo :161: :157: :126: :109:
[Vrh] Go down
task
Gost




Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Empty
PostajNaslov: ja bih, a oni baš i ne bi...   Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Icon_minitime7/10/2008, 17:53

Dakle, dragi moji very-wild-i-west kolege igrači.
Još nisam dobila pozivnicu (očito), a osim ovih gore krasnih komentara, nada, ništ, nienete, rien, rien de tout.. (uf, rimljanin sam a ne znam rimski?! izgleda da se (s)ljubih s galima previše..)
Tja Sad
(Nije to suza kanula iz oka mi, već Crying or Very sad --- iz oba.. Al - ne predajem se ja tako lako... A i bolje tek suza zbog rastanka, nego nego sačekuša na stubištu.. Mad Mad Ovo možda nije umjesan komentar, al baš me te stvari ljute.. - totalno evezano uz forum i post).

Zaključujem - borit ću se na drugim poljima, pa na mala vrata (savezništva i nenapadanja), il već kako.. glavno da sam u dobrom društvu, s najboljima. Kad dođe već to svjetsko čudo.

h: rulez!


(jesam li se dosta ulizivala? Dajem sve od sebe, na svim poljima.. al ne ide i ne ide.. Kaj bih još mogla smisliti?? :112: hmmm... da ne bi bilo nazad :134 :153: )


Opet nevezano za post - super su vam smaljići, zbilja.
:168: :145: (kad smo već kod omiljenog)





:123:
[Vrh] Go down
task
Gost




Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Empty
PostajNaslov: iritantni tipfeleri   Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Icon_minitime7/10/2008, 17:55

ISPRIKE za ružne tipfelere gore.. Zbilja, već i sami smajlići omame čovjeka.. (kak ne bi ženu)..
:128: :128:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u   Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijava za članstvo u v-very wild wild west-u
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prijava
» Prijava Bir
» prijava: reg
» prijava
» prijava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Wild Wild West forum :: Javni dio foruma :: Ulazak u WWW savez-
Forum(o)Bir: