Wild Wild West forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wild Wild West forum

Divlji i bez milosti
 
Početna stranicaGalleryLatest imagesPretražnikRegistracijaLogin

 

 Prijavnica za SAVEZ

Go down 
Autor/icaPoruka
Invisibl
Gost




Prijavnica za SAVEZ Empty
PostajNaslov: Prijavnica za SAVEZ   Prijavnica za SAVEZ Icon_minitime1/10/2008, 08:50

Malo o meni:

Igrao na s1 u SYN-SA Imao preko 8000popa. Gotovina bio odma pokraj mene pa sam mu uvijek cuvao katapulte je rje on bio -90k. Imao dosta vijske naucio kako igrat i primio par korisnih savjeta.

Opet san sada izabrao gale sakupio kulturalne bodove i itisao Bogu iza nogu Gdje nema nikoga u 15k croper i sada samo suportam sto za mene kao gala ide to jako brzo jer imam najbrze trgovce. Ovakav nacin igranja dobio sam od gotovine i sto je najbolje pali jer tamo te niko ne napada i onda napravis suport naselje za cropera i samo stancas vojsku i dosta se vojske moze napravit ako te niko ne napada.

I naravno svih 5 radnih dana sam na travianu po 4 sata osim subotom i nediljom tada nisam u gradu i jos jedna bitna stavka uplacujem GOLD tako da sada imam negdi oko 630 golda. Mogu sitat i trebam samo sitere za subotu i nedilju.

Pa sada odlucite Jesam li dostojan u vaseg saveza ili ne?

PS: Ako me budete pitali zasto izlazim iz ovoga saveza nemojte jer nisam izdajnik da govorim zasto ali recimo imaju jednu glupu politiku koju ja jos nisam vidio i za naseljenike sam se sam morao pobrinuti cekati 5 dana da sakupim resa osim nekih koji su mi poslali koje znam od prije.
[Vrh] Go down
Imvisibl
Gost




Prijavnica za SAVEZ Empty
PostajNaslov: Re: Prijavnica za SAVEZ   Prijavnica za SAVEZ Icon_minitime1/10/2008, 08:52

Vidim da sam debil pa nisam nick od igranja ostavio:
Invisible Man
[Vrh] Go down
unknown IL
TIM A/SQUAD A
TIM A/SQUAD A
unknown IL


Broj postova : 262
Join date : 19.08.2008
Age : 41

Prijavnica za SAVEZ Empty
PostajNaslov: Re: Prijavnica za SAVEZ   Prijavnica za SAVEZ Icon_minitime1/10/2008, 12:33

javit ce ti se IGM nas superman IGJ Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijavnica za SAVEZ Empty
PostajNaslov: Re: Prijavnica za SAVEZ   Prijavnica za SAVEZ Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijavnica za SAVEZ
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prijavnica za savez
» Prijavnica za ulazak u =www= savez
» Prijavnica
» Zelim u www
» prijavnica

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Wild Wild West forum :: Javni dio foruma :: Ulazak u WWW savez-
Forum(o)Bir: